Novinky

!!! OZNAM !!!

Vážení hostia,

vzhľadom na aktuálny vývoj situácie druhej vlny šírenia vírusu  COVID-19 sme nútení akceptovať rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

 

Od 15. 10. 2020 Vám ponúkame ,,JEDLO SO SEBOU “.

Husacie hody

Vážení zákazníci,

opäť nadišiel čas ponúknuť Vám naše už tradičné Husacie Hody. V ponuke nájdete dobroty ako paštétu z husacej pečene s prosciuttom a zeleným korením, haluškami, konfitované husacie stehienka alebo konfitované husacie prsia a samozrejme kapustu a domáce lokše.  Tešíme sa na Vás 

Veselá Veľká noc

Pučiace stromy, rozkvitnuté lúky a vtáčí štebot nám potichu šepkajú, že prichádzajú sviatky Veľkej noci. I preto vám želáme, aby tieto dni naplnili vaše srdcia pokojom a rodinnou pohodou. Želáme šťastnú Veľkú noc :-)

!!! OZNAM !!!

Vážení hostia,
vzhľadom na aktuálny vývoj situácie týkajúcej sa šírenia vírusu  COVID-19 sme sa rozhodli :

celú prevádzku MOTEL SKALKA – ZATVORIŤ  od 15.3.2020 do odvolania.

Toto rozhodnutie bolo prijaté s ohľadom na Preventívne opatrenia Ústredného krízového štábu z 12.03.2020 a Úradu verejného zdravotníctva SR, ktoré zakazuje organizovať a usporadúvať hromadné podujatia a tiež s ohľadom na zdravie našich hostí, zamestnancov a ich rodiny.

 

Husacie Hody

Vážení zákazníci,

Ako každý rok, aj túto jeseň sme si pre Vás pripravili Husacie hody.  Príďte si k nám vychutnať dobroty pripravené našimi šikovnými kuchármi. V ponuke nájdete dobroty ako Paštétu z husacej pečene s prosciuttom a zeleným korením, Husaciu polievku s pečeňovými haluškami, Pečené husacie stehienka alebo pečené husacie prsia a samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na kapustu a domáce lokše.  Tešíme sa na Vás :-)

Letné šaláty

Leto je späť a s ním aj naša ponuka letných šalátov. Prídte si pochutnať na čerstvých šalátoch a osviežiť sa našimi limonádami.

Letné šaláty

Každému z nás občas príde na chuť niečo osviežujúce, ľahké a zároveň aj zdravé. Preto sme pre Vás opäť zaradili do ponuky obľúbené letné šalátiky z čerstvej zeleniny.