Novinky

Husacie hody

Vážení zákazníci,

opäť nadišiel čas ponúknuť Vám naše už tradičné Husacie Hody. V ponuke nájdete dobroty ako paštétu z husacej pečene s prosciuttom a zeleným korením, haluškami, konfitované husacie stehienka alebo konfitované husacie prsia a samozrejme kapustu a domáce lokše.  Tešíme sa na Vás 

Veselá Veľká noc

Pučiace stromy, rozkvitnuté lúky a vtáčí štebot nám potichu šepkajú, že prichádzajú sviatky Veľkej noci. I preto vám želáme, aby tieto dni naplnili vaše srdcia pokojom a rodinnou pohodou. Želáme šťastnú Veľkú noc :-)

!!! OZNAM !!!

Vážení hostia,
vzhľadom na aktuálny vývoj situácie týkajúcej sa šírenia vírusu  COVID-19 sme sa rozhodli :

celú prevádzku MOTEL SKALKA – ZATVORIŤ  od 15.3.2020 do odvolania.

Toto rozhodnutie bolo prijaté s ohľadom na Preventívne opatrenia Ústredného krízového štábu z 12.03.2020 a Úradu verejného zdravotníctva SR, ktoré zakazuje organizovať a usporadúvať hromadné podujatia a tiež s ohľadom na zdravie našich hostí, zamestnancov a ich rodiny.

 

Husacie Hody

Vážení zákazníci,

Ako každý rok, aj túto jeseň sme si pre Vás pripravili Husacie hody.  Príďte si k nám vychutnať dobroty pripravené našimi šikovnými kuchármi. V ponuke nájdete dobroty ako Paštétu z husacej pečene s prosciuttom a zeleným korením, Husaciu polievku s pečeňovými haluškami, Pečené husacie stehienka alebo pečené husacie prsia a samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na kapustu a domáce lokše.  Tešíme sa na Vás :-)

Letné šaláty

Leto je späť a s ním aj naša ponuka letných šalátov. Prídte si pochutnať na čerstvých šalátoch a osviežiť sa našimi limonádami.

Letné šaláty

Každému z nás občas príde na chuť niečo osviežujúce, ľahké a zároveň aj zdravé. Preto sme pre Vás opäť zaradili do ponuky obľúbené letné šalátiky z čerstvej zeleniny.